Радио Беседа уживо
Тренутно на програму:
Епархија бачка О нама Контакт-редакција Установе Епархије бачке
РТВ СПЦ
Актуелно Емисије
Одложено слушање
Програмска схема Архива Информативна служба
Пријем вести

Вести

Архива...


Аутор емисије:

БЕСЕДА


» Патријарашка Литургија у храму Христа Спаситеља
» Патријарху Иринеју уручено високо признање у Москви
» Братски сусрет Патријараха руског и српског у Москви
» Мед као храна и лек
» Празник Светих Кирила и Методија – храмовна слава на Телепу
» Трећи Интернационални фестивал хармонике и камерне музике „Еуфонија“
» Хуманитарна организација „Срби за Србе“
» ОСВЕЋЕНИ ТЕМЕЉИ ЗА ИЗГРАДЊУ ЦРКВЕ У СВЕТОЗАР МИЛЕТИЋУ
» Патријарх српски г. Иринеј стигао у Москву
» Музичке вечери Матице српске – концерт дуа Art Unicus
» Празник Преноса моштију Светог Николаја прослављен у Епархији бачкој
» ГЕНЕРАЛНА СКУПШТИНА КОНФЕРЕНЦИЈЕ ЕВРОПСКИХ ЦРКАВА У НОВОМ САДУ
» Дан словенске писмености у Матици српској
» Поклоничко путовање у Русију
» Musica Sacra – сусрет музичких традиција Истока и Запада
» Слава Светосавског храма у Новом Саду
» Годишњи парастос блаженопочившем епископу Лукијану
» Патријарх српски г. Иринеј посетиће Љубљану
» Патријарх српски г. Иринеј у Словенији
» СПАСОВДАН У ЕПАРХИЈИ БАЧКОЈ

XXVI КОНКУРС: СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА - РЕЗУЛТАТИ



Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије

Коло српских сестара Епархије бачке

Центар за ликовно васпитање деце и омладине Војводине

Катихетски одбор Епархије бачке

Удружење војвођанских учитеља

XXVI КОНКУРС

 ЗА НАЈБОЉЕ ЛИТЕРАРНЕ РАДОВЕ НА ТЕМУ

СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА

Тема: Завештања Светог Симеона

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА  ЗА  УЗРАСТ 1-4. РАЗРЕД

1. НАГРАДА

Рад бр. 11 - Емилија Димитријевић, 3. разред

ОШ „Вук Караџић“, Лесковац

Ментор: Славица Гавриловић


2. НАГРАДА

Рад бр. 4 - Милица Марић, 3. разред

ОШ „Брана Павловић“, Коњух                                        

Ментор: Радоје Здравковић


3. НАГРАДА

Рад бр. 18 - Елеонора Торбица, 2. разред

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: вероучитељица Данијела Гашић


 

1. НЕВЕНОВА  НАГРАДА

Рад бр. 1 - Доротеа Живковић, 1. разред

ОШ „Десанка Максимовић“, Прибој

Ментор:


 

ПОХВАЛА

Рад бр. 19 - Лазар Анђушић, 4. разред

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад

Ментор: вероучитељица Данијела Гашић


ПОХВАЛА

Рад бр. 29 - Николина Ралетић, 3. разред

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Ср. Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски


НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛЕ

1. Славица Гавриловић

ОШ „Вук Караџић“, Лесковац


2. Радоје Здравковић

ОШ „Брана Павловић“, Коњух


ДИПЛОМА

вероучитељица Данијела Гашић

ОШ „Светозар Марковић Тоза“, Нови Сад


 

 

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

Јелена Допуђ, уредница „Невена“

Сања Станковић, учитељица

Верица Мајсторовић, вероучитељица

Драгана Глоговац, просветна саветница Школске управе Нови Сад Министарства просвете Републике Србије

Вера Стојшић-Гашпаровски, учитељица, председница удружења војвођанских учитеља (председница жирија)


 

 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА  ЗА  УЗРАСТ 5-8. РАЗРЕД

1. НАГРАДА

Рад бр. 25. Миња Станковић,  7.разред

ОШ Вук Караџић , Врање

Наставник:  Лидија Ристић


2. НАГРАДА

Рад бр. 1. Бранкица Николчов, 8.разред

OШ „Предраг Девеџић“, Вранска Бања

Наставник: Александра Алексић Стоилковић


3. НАГРАДА

Рад бр. 76. Милица Сератлић, 7.разред

ОШ  Прва војвођанска бригада ,  Нови Сад

наставник: Крстиња Радин


ПОХВАЛА

Рад бр. 44. Ленка Вучковић Јашин, 8.разред

ОШ  Васа Чарапић , Бели Поток

наставник:  Снежана  Стојановић


Награђени наставник

Снежана Стојановић,

ОШ  Васа Чарапић , Бели Поток


 

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

           Марина Жинић Илић, књижевница, (председница жирија)

Весна Пругић Милеуснић, проф. српског језика и књижевности

Драгољуб Мајсторовић, вероучитељ

Драгица Илић, вероучитељица

Наталија Станковић, проф. књижевности, вероучитељица

Драгана Глоговац, саветница, Министарство просвете, науке и технолошког развоја                  Републике Србије, Школска управа Нови Сад


 

РЕЗУЛТАТИ   НАЈУСПЕШНИЈИХ РАДОВА  СРЕДЊА ШКОЛА

1. НАГРАДА

Рад бр. 25. Даша Радовановић,  3. разред

Земунска гимназија, Земун

Професор: др Вукосава Живковић


2. НАГРАДА

Рад бр. 34. Милан Милић, 3.разред

Гимназија Вељко Петровић , Сомбор

Професор: др Лидија Неранџић Чанда


3. НАГРАДА

Рад бр. 35. Милош Вучковић, 4.разред

Медицинска школа, Сента

Професор: Милица Петрић, проф српског језика

Срђан Грубор, проф верске наставе


Награђени професор

др Вукосава Живковић

Земунска гимназија, Земун


 

 

 

Чланови комисије за вредновање литерарних радова ученика:

др Јасмина Пивнички, професор књижевности, председница жирија

Јован Салаћанин, вероучитељ

Олга Динић, чланица КСС Епархије бачке

Славица Боројевић, вероучитељица

Марија Лакић Катић, проф. књижевности

Злата Јовић, саветница, Министарство просвете, науке и технолошког развоја    Републике Србије, Школска управа Нови Сад


 

 

Свим ученицима и наставницима се захваљујемо на овогодишњем учешћу.

Честитамо награђеним и похваљеним ученицима и наставницима.

Свечаност доделе награда биће организована у суботу 19. маја 2018. године у Средњој техничкој школи Милева Марић Ајнштајн у Новом Саду са почетком у 12.00 часова.

Награде преузети лично на завршној  свечаности.

Радујемо се  Вашем  присуству.


 

 

     

 

 

НАГРАЂЕНИ РАДОВИ НА 26. ИЗЛОЖБИ СВЕТОСАВЉЕ И НАШЕ ДОБА - ЛИКОВНИ КОНКУРС

КАТЕГОРИЈА ПРЕДШКОЛАЦА


1. НАГДАДА

Лена Марић, 5 година, ПУ Радосно детињство , Вртић Бубамара

Нови Сад, васпитачи: Соња Брегун, Кристина Ђоговић

2. НАГРАДА

Маша Милетић, 6 година, Сликарски атеље Морариу, Вршац

ментори: Даниела Морариу, Доминика Морариу

3. НАГРАДА

Нађа Ћирић, 6 година, ПУ Полетарац , Објекат Парк ,  Оџаци

васпитач: Стојанка Попов


НАГРАДА ЧАСОПИСА МАШТАЛИЦА

Ђурђа Ивановић, 4 године, Сликарски атеље Морариу, Вршац

ментори: Даниела Морариу, Доминика Морариу


 

КАТЕГОРИЈА ОСНОВНИХ ШКОЛА - НИЖИ РАЗРЕДИ

1. НАГРАДА

Никола Рајлић, 9 година, Сликарски атеље Морариу, Вршац

ментори: Даниела Морариу, Доминика Морариу

2. НАГРАДА

Анђела Божић, 2. разред, ОШ Свети Георгије , Уздин

наставник: Татјана Романов

3. НАГРАДА

Лара Стевановић, 3. разред, ОШ Бора Радић , Баваниште

вероучитељ: Срђан Сефчик


 

ПОХВАЛА

Иво Маровић, 4. разред, Српска школа Никола Тесла , Будимпешта

Мађарска, наставник: Јасмина Латас


 

КАТЕГОРИЈА ОСНОВНИХ ШКОЛА –ВИШИ РАЗРЕДИ

1. НАГРАДА

Јована Бајшев, 6. разред, ОШ Прва војвођанска бригада , Нови Сад

наставник: Георг Реџек

2. НАГРАДА

Ботонд Шандор Кери, 7. разред, ОШ Ј. Ј. Змај , Суботица

наставник: Емилија Грубанов Мартинек

3. НАГРАДА

Никола Мијић, 5. разред, ОШ Симеон Араницки , Стара Пазова

наставник: Златко Хриц


 

ПОХВАЛЕ

Лена Туцаков, 6. разред, ОШ Прва војвођанска бригада , Нови Сад

наставник: Георг Реџек

Никша Халас,8. разред, ОШ Алекса Шантић , Калуђерица

наставник: Иванка Ивковић Ускоковић

Ана Будимир, 7. разред, ОШ Растко Немањић Свети Сава , Нова Пазова

наставник: Гордана Матић


 

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ ШКОЛА

1. НАГРАДА

Ања Алексић, 4. разред, Школа за негу лепоте, Београд

професор: Даница Ракочевић

2. НАГРАДА

Лука Јанковић, 2. разред, ССШ Борислав Михајловић Михиз , Ириг

професор: Маја Плавшић

3. НАГРАДА

Ивана Цанић, Медицинска школа Пожаревац, Пожаревац

професор: Татјана Докмановић


ПОХВАЛЕ

Михаило Митровић, 1. разред, Неготинска Гимназија, Неготин

професор: Драгана Гавриљук Катић

Александар Јеремић, 4. разред, Електротехничка школа Никола Тесла

Београд, професор: Славица Ђорђевски

Колективни рад ученика 4. разреда (Жарко Возић, Милош Савић, Вук Момчиловић, Јована Томашевић) , Фоторепортажа, МЕШ Гоша ,

Смедеревска Паланка ,професор: Наташа Миљевић


 

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ УМЕТНИЧКИХ И СТРУЧНИХ ШКОЛА

1. НАГРАДА

Вида Симић, 2. разред, Школа за дизајн текстила, Београд

професор: Светлана Тошић

2. НАГРАДА

Сања Амиџић, ТШ Милева Марић Ајнштајн , Нови Сад

професор: Јелена Вуковић Визи

3. НАГРАДА

Јелена Роквић, 3. разред, ТШ Милева Марић Ајнштајн , Нови Сад

професор: Наталија Штрбац- Богуновић


 

ПОХВАЛЕ

Милица Вучинић, 2. разред, Школа за дизајн текстила, Београд

професор: Светлана Тошић

Јелена Радојевић, ТШ Милева Марић Ајнштајн , Нови Сад

професор: Јелена Вуковић Визи


НАГРАДА ЧАСОПИСА НЕВЕН

Катарина Стојковић, 5. разред, Образовно-креативни центар РЕСТАРТ,

Велика Плана, ментор: Снежана Гроздановић


НАГРАДА ЛИКОВНОМ ПЕДАГОГУ ЗА ИЗУЗЕТАН ПЕДАГОШКИ РАД

Наташа Трајковић, , ТШ Милева Марић Ајнштајн , Нови Сад


НАГРАДА ЛИКОВНОМ ПЕДАГОГУ ЗА КОЛЕКЦИЈУ РАДОВА

Даница Ракочевић, Школа за негу лепоте, Београд

Георг Реџек, ОШ Прва војвођанска бригада , Нови Сад


 

 

Чланови комисије за вредновање радова ученика:

МАРТА БУТЕРЕР КИШ,  наставник ликовне културе, просветни саветник ШУ Нови Сад

Светлана Прокић, председница Кола српских сестара епархије бачке

ЉУБИЦА ТАНКОСИЋ, наставник ликовне културе, Нови Сад

ГОРДАНА ДИМИЋ -МАНОЈЛОВИЋ, вероучитељ, координатор Конкурса

ФЕДИ ЕВА, Центар за ликовно васпитање, Нови Сад


Свим ученицима и наставницима се захваљујемо на овогодишњем учешћу.

Честитамо награђеним и похваљеним ученицима и наставницима.

Свечаност доделе награда биће организована у суботу 19. маја 2018. године у Средњој техничкој школи Милева Марић Ајнштајн у Новом Саду са почетком у 12.00 часова.

Награде преузети лично на завршној  свечаности.

Радујемо се  Вашем  присуству.


 

 

  XXVI КОНКУРС „Светосавље и наше доба“

VII  КАЛИГРАФСКИ  КОНКУРС


                                                               

РЕЗУЛТАТИ

- ОСНОВНЕ ШКОЛЕ -

Категорија: I - II  разред (стигло 100 радова, изложена 4)



  • НАГРАДА




Лана Милошевић, 1. разред

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково

Ментор: Снежана Димитријевић




  • НАГРАДА




Ванеса Гросу, 2. разред

ОШ „Свети Георгије“, Уздин

Ментор: Татјана Романов




  • НАГРАДА 




Жужана Башић Палковић, 2. разред

ОШ „Сечењи Иштван“, Суботица

Ментор: Ката Нађ Варга


НАГРАДА ЧАСОПИСА НЕВЕН

Анђелија Петровић, 2. разред

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Весна Марковић


НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛЕ

Снежана Димитријевић

ОШ „Бора Станковић“, Каравуково


Татјана Романов

ОШ „Свети Георгије“, Уздин


Ката Нађ Варга

ОШ „Сечењи Иштван“, Суботица


Категорија: III - IV  разред (стигло 139 радова, изложено 14)

1. НАГРАДА

Наталија Петровић, 3. разред

ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац

Ментор: Гордана Јаневска


 

2. НАГРАДА

Марко Николић, 4. разред

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић


3. НАГРАДА 

Јован Петковић, 3. разред

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски


ПОХВАЉЕНИ  УЧЕНИЦИ:

Вања Ранђеловић, 3. разред

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски


Душан Крстић, 3. разред

ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац

Ментор: Гордана Јаневска


НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛА

Славица Петровић

ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња


Гордана Јаневска

ОШ „Димитрије Тодоровић Каплар“, Књажевац


Вера Стојшић-Гашпаровски

ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица


Остали изложени радови:



  • Ана Анђелковић, 3. разред




ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски




  • Анђелија Петровић 2. разред




ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Весна Марковић




  • Валентина Матић, 4. разред




ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић




  • Јана Месаровић, 4. разред




ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић




  • Лазар Месаровић , 2. разред




ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић




  • Михаило Петровић, 4. разред




ОШ „Живко Томић“, Доња Шаторња

Ментор: Славица Петровић




  • Сара Савановић, 3. разред




ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски


 



  • Урош Зеленковић, 3.разред




ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера Стојшић-Гашпаровски


Категорија: V - VIII  разред (стигло 349 радова, изложено 22)

1. НАГРАДА

Катарина Чолић, 6.разред

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић


2. НАГРАДА

Јелисавета Војиновић, 8. разред

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић


3. НАГРАДА 

Јевросима Каурин, 8. разред

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић


ПОХВАЉЕНИ  УЧЕНИЦИ:

Милица Чолић, 8. разред

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић


Тамара Радановић, 6. разред

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић


Михајло Драгић, 5. разред

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић


НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛА

Данка Милићевић

ОШ „Јован Цвијић“, Змињак


ДИПЛОМA

Александра Драгић

ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг


 

Остали изложени радови:



  • Ана Јовановић, 7. разред




ОШ „Петар Тасић“, Лешница

Ментор: Гордана Петровић




  • Андријана Жижак, 6. разред




ОШ „Ђура Јакшић“, Чуруг

Ментор: Александра Драгић




  • Анђела Јелић, 8. разред




ОШ „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић




  • Анђела Костић, 6. разред




ОШ „Петар Тасић“, Лешница

Ментор: Гордана Петровић




  • Виолета Тадић, 6. разред




ОШ „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић




  • Вукан Ескић, 8. разред




ОШ „Живомир Савковић“, Ковачевац/Младеновац

Ментор: Јасмина Матовић




  • Јелена Петровић, 7. разред




ОШ „Петар Тасић“, Лешница

Ментор: Гордана Петровић




  • Катарина Чолић, 6. разред




ОШ „Јован Цвијић“, Змињак

Ментор: Данка Милићевић




  • Марија Вукајловић, 7. разред




ОШ „Јован Јовановић Змај“, Сремска Каменица

Ментор: Вера стојшић-Гашпаровски




  • Маријана Игњатовић, 6. разред




ОШ „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић




  • Милана Жакула, 7.разред




ОШ „Вук Караџић“, Дероње

Ментор: Мирјана Мићић




  • Милица Чолић, 8. разред




ОШ „Јован Цвијић“, Змињак/Шабац

Ментор: Данка Милићевић




  • Мина Стојанчев, 8.разред




ОШ „Краљ Петар I“, Ниш

Ментор: Снежана Савић




  • Немања Симић, 5. разред




ОШ „Вера Благојевић“, ИО Трбушница/Бања Ковиљача

Ментор: Гордана Петровић




  • Тамара Нешић, 7. разред




ОШ „Анта Богићевић“, Лозница

Ментор: Драгана Деспотовић (вероучитељица)





Свим ученицима и наставницима се захваљујемо на овогодишњем учешћу.

Честитамо награђеним и похваљеним ученицима и наставницима.

Свечаност доделе награда биће организована у суботу 19. маја 2018. године у Средњој техничкој школи „Милева Марић Ајнштајн“ у Новом Саду са почетком у 12.00 часова.

Награде преузети лично на завршној свечаности.

Радујемо се вашем доласку.



                                      Организатор

XXVI КОНКУРС „Светосавље и наше доба“

VII  КАЛИГРАФСКИ  КОНКУРС


                                                                РЕЗУЛТАТИ

КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ ШКОЛА

(стигло 106 радова, изложено 25)


1.  НАГРАДА

Василије Павлов, 4.разред

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: др Јасмина Пивнички


2 . НАГРАДА

Ања Јанчић, 3. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица

Ментор: Јелена Нешић


2 . НАГРАДА

Ивана Христов, 2. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица

Ментор: Јелена Нешић


ПОХВАЉЕНИ  УЧЕНИЦИ:

Исидора Отовић, 2. разред

Гимназија Врњачка Бања

Ментор: Биљана Марковић Крагуљац


Теодора Вучковић, 1. разред

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица

Ментор: Јелена Нешић


Марија Лонић, 4. разред

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: др Јасмина Пивнички


НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛА

др Јасмина Пивнички

Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад


ДИПЛОМА

Јелена Нешић

Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица


 

 

 

 

 

Остали изложени радови:



  • Александра Јеремић, 1. разред




ЈУ Медицинска школа, Добој, Република Српска

Ментор: Самојко Цвијановић




  • Амира Куналић 3. разред




ЈУ Медицинска школа, Добој, Република Српска

Ментор: Самојко Цвијановић




  • Аница Цоцек, 2. разред




Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: др Марија Бјељац




  • Ања Ковачевић, 2. разред




Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: др Јасмина Пивнички




  • Вељко Стојановић, 2. разред




Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: др Марија Бјељац




  • Јована Филиповић, 4. разред




Неготинска гимназија

Ментор: Драгана Гавриљук Котић




  • Јована Обрадовић ,1. разред




Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: др Марија Бјељац




  • Катарина Илић, 3. разред




Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић-Панов




  • Катарина Маринковић, 4. разред




Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић-Панов




  • Катарина Станојловић, 4. разред




Гимназија Велика Плана

Ментор: Тања Павловић-Панов




  • Милан Величковић, 3. разред




Гимназија „Светозар Марковић“, Сурдулица

Ментор: Јелена Нешић




  • Миљана Тодоровић, 1. разред




Гимназија Врњачка Бања

Ментор: Биљана Марковић Крагуљац




  • Неда Перић, 3 разред




ЈУ Медицинска школа, Добој, Република Српска

Ментор: Самојко Цвијановић




  • Ружа Цоцек, 2. разред




Гимназија „Светозар Марковић“, Нови Сад

Ментор: др Марија Бјељац




  • Сандра Павић




ССШ „Бранко Радичевић“, Рума

Ментор:Даниела Васић




  • Слободан Кузмановић, 3. разред




ЈУ Медицинска школа, Добој, Република Српска

Ментор: Самојко Цвијановић




  • Соња Терзић, 1.разред




ЈУ Медицинска школа, Добој, Република Српска

Ментор: Самојко Цвијановић




  • Тара Шљукић, 4. разред




Гимназија „Јован Јовановић Змај“, Нови Сад

Ментор: др Јасмина Пивнички


КАТЕГОРИЈА СРЕДЊИХ УМЕТНИЧКИХ И СТРУЧНИХ ШКОЛА

(стиглa 32 рада, изложено 15 )

1. НАГРАДА

Милица Стојадиновић, 4.разред

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић


2. НАГРАДА

Ања Марковић, 1. разред

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић


3. НАГРАДА

Анита Илић, 3. разред

Школа за текстил и дизајн, Лесковац

Ментор: Ана Ванушић


ПОХВАЉЕНИ  УЧЕНИЦИ:

Филип Најдановић, 2. разред

Школа за дизајн „Богдан Шупут“, Нови Сад

Ментор: Александра Тарбук


Катарина Баришић, 2. разред

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић


Јелена Веселиновић, 4. разред

Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић


 

НАГРАЂЕНИ  НАСТАВНИЦИ:

ПОХВАЛА

Ана Ванушић

Школа за текстил и дизајн, Лесковац


ДИПЛОМА

Наташа Јовановић

Школа примењених уметности, Шабац


Остали изложени радови:



  • Адријана Гајић, 2. разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић




  • Ана Лукић, 4. разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић




  • Ана Мартиновић, 4.разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић




  • Анастасија Митровић, 4. разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић




  • Богдан Димић, 3. разред




Школа за текстил и дизајн, Лесковац

Ментор: Ана Ванушић




  • Лука Иличић, 4. разред




СТШ „Милева Марић Ајнштајн“, Нови Сад

Ментор: Славица Белић




  • Марина Дожај, 2. разред




Школа за дизајн „Богдан Шупут“, Нови Сад

Ментор: Александра Тарбук




  • Милица Аничић, 4. разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић




  • Сања Томић, 2. разред




Школа примењених уметности, Шабац

Ментор: Наташа Јовановић


 


Свим ученицима и наставницима се захваљујемо на овогодишњем учешћу.

Честитамо награђеним и похваљеним ученицима и наставницима.

Свечаност доделе награда биће организована у суботу 19. маја 2018. године у Средњој техничкој школи „Милева Марић Ајнштајн“ у Новом Саду са почетком у 12.00 часова.

Награде прузети лично на завршној свечаности.

Радујемо се вашем присуству.



Организатор

 

Чланови комисије за вредновање радова ученика:

СВЕТОЗАР ПАЈИЋ ДИЈАК, слободни уметник, калиграф

Др ЈАСМИНА ПИВНИЧКИ, професорка

НАДА  ЂУКАНОВИЋ, вероучитељица

ГОРДАНА ДИМИЋ -МАНОЈЛОВИЋ, вероучитељица, координатор Конкурса

ВЕРА  СТОЈШИЋ-ГАШПАРОВСКИ, председница Удружења војвођанских учитеља

ДРАГАНА  ГЛОГОВАЦ,  саветница Школске управе Нови Сад

Радио Православне Епархије бачке
Змај Јовина 4, Нови Сад 21000
Телефон: +381 21 402 403,
Tел/факс: +381 21 53 98 97
Мобилни телефон: +381 66 888 20 50
info@beseda.rs
www.beseda.rs